Mūsų auklėtojos

“Mano mama užaugo Biržuose ir ji svajoja nuskristi į Mėnulį.”

Goda
monika

Auklėtoja ir logopedė MONIKA

Labas, aš Monika. Darželyje dirbu nuo pirmojo gimtadienio ir žinau, kad tai nuostabiausias laikas mano gyvenime, juk galiu iš naujo atrasti ir patirti daugybę dalykų su savo geriausiais draugais. Džiaugiuosi, kad savo darbu galiu prisidėti prie mūsų šalies ateities.

Auklėtoja SKAIDRĖ

Septintus metus dirbu šioje ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Kartu su vaikais mokiausi ir mokausi kiekvieną dieną. Visos dienos mums atneša kažką naujo. Dvejus metus ruošiau vaikus į mokyklą, šiemet kartu su Violeta esame pačių mažiausių - DO klasės auklėtojos. Kartu žaidžiame ir draugaujame, mokomės dalintis ir užjausti draugą, svajoti ir kurti. Mokomės bent trumpam pabūti tyloje.
skaidre
violeta

Auklėtoja VIOLETA

Jau septynerius metus esu čia, nes man patinka būti su vaikais: auginti ir augti, jausti abipusį supratimo, pasitikėjimo ir draugystės ryšį…

Auklėtoja DALIA

Jaučiu, jog esu ten, kur ir turėčiau būti. Dirbant su vaikais man kiekviena diena tampa įdomi ir nenuspėjama. Nežinai, kada teks kam ašarėlę nušluostyti, apkabinti, nuraminti, pasidžiaugti naujais vaikų atradimais, pasiekimais, pasidalinti kasdieniais rūpesčiais ir išgyvenimais.
dalia
jura

Auklėtojos padėjėja JŪRA

Norėčiau, kad vaikai pažintų ir mylėtų gamtą. Kad žinotų iš ko padaryti daiktai. Mokėtų pažinti žemėlapius ir šalis. Ir tai darytų linksmai ir kūrybingai.

Auklėtojos padėjėja GRETA

Myliu vaikus, esu draugiška, linksma bei rūpestinga. Man patinka vaikučius mokyti netradicinių dalykų: kepti magiško skonio pyragus, sausainius, sodinti ir prižiūtėti mūsų šiltnamio ir lysvių daržoves, o po sunkaus darbo jas skaniai suvalgyti!
greta
jolanta

Auklėtojos padėjėja JOLANTA

Didelės ir susidomėjusios vaikų akys, kai įsijautusi seku jiems pasakas; smėlis batuose ir gėlės plaukuose; gebėjimas pralinksminti vaikus ir džiaugsmas bendrauti su jais; vaizduotės darbas ir kantrybės lavinimas; kasdienybės nekasdieniškumas ir žmogiška šiluma... Tai tik dalis to, ką duodu vaikams ir gaunu iš jų. Ir tai priežastys, kodėl šis darbas ypatingas!

Auklėtojos padėjėja VIKTORIJA

Darželio gyvenimą matau iš skirtingų pusių, nes sukuosi virtuvėje kaip šeimininkėlė, o kitomis dienomis dirbu auklyte. Nuostabu, kai kiekviena čia praleista diena skirtinga, dovanojanti naujus santykius, smagius pokalbius, istorijas bei iššūkius.
viktorija

Nerandate informacijos?

Susisiekite su mumis
to top button